Konfiguracja, zabezpieczanie i zarządzanie serwerami

Konfiguracja, zabezpieczanie i zarządzanie serwerami dedykowanymi oraz VPS

Serwer jest niezbędnym elementem w sprawnym funkcjonowaniu każdej firmy. Dzięki niemu można we właściwy sposób zarządzać pocztą elektroniczną czy różnymi procesami wewnętrznymi w przedsiębiorstwie. Aby móc jednak cieszyć się rzeczywiście dużą funkcjonalnością, trzeba
zadbać o wdrożenie odpowiednich systemów. W naszej ofercie znajdują się usługi skierowane właśnie do przedsiębiorców, którzy są tym zainteresowani.

Oferujemy instalację oraz konfigurację serwerów VPS oraz dedykowanych, działających w systemie Linux. Przygotowujemy dla klientów panel do zarządzania serwerem, dzięki któremu korzystanie ze wszystkich systemów jest znacznie łatwiejsze. Oferujemy również obsługę wszystkich innych usług związanych z korzystaniem z własnego serwera – na przykład skonfigurowanie poczty internetowej.

Zapewniamy do tego profesjonalne zabezpieczenie serwerów, co jest bardzo ważne. Dzięki temu żadne przechowywane na nich dane nie wpadną w niepowołane ręce, a wewnętrzna korespondencja w firmie nigdy nie dotrze do osób, do których nie jest ona skierowana.

POTRZEBUJESZ KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI?