O nas

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.

Konfucjusz

Kim jesteśmy?

ZENwww to grupa ludzi, dla których praca jest przyjemnością, ponieważ kochamy to co robimy.

Oferujemy Wam ponad 10 - letnie doświadczenie w branży kreowania wizerunków oraz projektowania stron internetowych.

Nasz cel jest prosty – zapewnić nowoczesną, opartą o współczesne technologie stronę internetową, która będzie odzwierciedlać wizerunek Twojej firmy w wirtualnym świecie Internetu.

Nasza pasja przekłada się na pozytywny stosunek do pracy, którą możecie Państwo zobaczyć przeglądając nasze przykładowe realizacje.

Co nas wyróżnia?

1. Słuchamy. Nikt nie zna celów biznesowych oraz wizji dalszego rozwoju firmy lepiej niż Ty, dlatego chcemy, aby zostały one jak najlepiej zrealizowane. Najlepszym sposobem na to, jest wysłuchanie tego, co masz nam do powiedzenia. Razem możemy ustalić wspólną wizję projektu, który nam powierzysz.
2. Terminowa obsługa, stabilność, skalowność, użyteczność, a przede wszystkim bezpieczeństwo to podstawa w działalności ZENwww. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę w kreowaniu wizerunku firmy oraz tworzeniu rozbudowanych witryn internetowych, które oparte są o najnowsze technologie i trendy.
3. Pełne wsparcie. Współpraca z naszą firmą nie kończy się po oddaniu projektu. Oferujemy kompleksową obsługę oraz wsparcie poza projektem. Dzięki czemu masz pewność, że Twój projekt będzie nadzorowany przez nasz zespół.
4. Dążenie do doskonałości. Wierzymy, że namiętne dążenie do doskonałości, jest kluczem do przetrwania w wysoce konkurencyjnej branży projektowania stron internetowych. Jest to również kluczowa kwestia w zapewnieniu sukcesu Twojego projektu.
5. Zainteresowanie. Osobiste uwagi na etapie roboczym każdego projektu, pozwalają nam zachować wysoką jakość efektu końcowego. Dbamy o Ciebie i Twoją firmę oraz wierzymy, że strona powinna odzwierciedlać charakterystykę i przekonania Twojego biznesu. Możemy to osiągnąć poprzez zaprojektowanie efektywnego interfejsu całego projektu witryny internetowej, który będzie dostosowany do wymagań obecnych klientów.
6. Jesteśmy szczęśliwi, gdy Ty jesteś! Wierzymy w szczerą i otwartą komunikację, która pomaga poznawać oraz spełniać Twoje oczekiwania – to jeden z naszych głównych celów. Jeśli szukasz najlepszych freelancerów i profesjonalnych projektantów stron internetowych, nie musisz szukać dalej. Oferujemy uczciwe oraz godne zaufania usługi po przystępnych cenach. Daj nam szansę dowiedzieć się co możemy dla Ciebie zrobić, aby zrealizować Twój cel, dzięki któremu uzyskasz lepsze wyniki sprzedażowe swoich usług i/lub produktów.

Send this to friend